Prémiové brúsne kotúče od DiaSegment, novinka 2018

Ako po minulé roky, tak aj pre novú sezónu 2018 sme pripravili niekoľko noviniek v našom sortimente. Jednou z nich je nová modelová rada brúsnych kotúčov  PREMIUM DiaSegment.

Našou prioritou je ponúknuť maximum za prijateľnú cenu, preto sme navrhli vylepšený model obľúbených brúsnych kotúčov GOLD AL . V čom je nový model lepší? Starší model GOLD AL má reálnu výšku brúsneho segmentu približne 4-5 mm a svoju životnosť končí už nad odtokovou drážkou. Nový model má pracovnú výšku segmentu až 10 mm!

Diamantový brúsny kotúč na kameň

 

Detailné strojárske spracovanie a následné zabrusovanie nástroja zabezpečuje vyváženosť aj v ručných strojoch. Optimálne nastavenie zmesi syntetického diamantu a tvrdosti pojiva zabezpečuje rýchle a precízne opracovanie materiálu, vďaka čomu sa vyznačuje mimoriadne vysokou životnosťou.

Brúsny kotúč PREMIUM je vhodný predovšetkým na zrovnávanie hrán a kántov kameňa, v ručných strojoch a stranových automatoch. Na výber je až šesť zrnitostí. Od najhrubšieho zrna #16, cez zrnitosti #30, #60, #120, #220 a veľmi jemnú zrnitosť #400.

>> Tento produkt si môžete zakúpiť v našom eShope <<<

Nový model brúsnych kotúčov na strojové opracovanie kameňa
Komentáre